برج باران ۲ ; شکوفایی یک سبک زندگی

لابی

لابی

پارک من

پارک من

بیلیارد

بیلیارد

کارواش

کارواش

لاندری

لاندری

کافه کتاب

کافه کتاب

رستوران

رستوران

Gym

Gym

آرایشگاه آقایان

آرایشگاه آقایان

فضای نشیمن

فضای نشیمن

سالن زیبایی بانوان

سالن زیبایی بانوان

نشیمن پیانو

نشیمن پیانو

مجموعه آبی

مجموعه آبی

برج باران 2 ; شکوفایی یک سبک زندگی

هتل برج مسکونی باران2 به باور بسیاری از صاحبنظران نمونه تکامل یافته ای از مفهوم زندگی دائم در یک هتل پنج ستاره است. سال 1391 شروع عملیات اجرایی پروژه بود و در آخرین روزهای زمستان سال 1393، سکونت در دومین هتل برج مسکونی ایران آغاز شد. گروه مهندسی باران سبک نوینی از زندگی ارائه داده بود که در آن رفاه، آرامش و امنیت ساکنان مهم ترین هدف است. توجه به کیفیت سکونت، سطح انتظار مخاطبان را تا حد زیادی ارتقاء داده بود. بدین ترتیب، اقبال به سبک زندگی باران و اعتمادی که در سایه جلب رضایت مشتریان حاصل شده بود
 • عنوان

  هتل برج مسکونی باران 2

 • کاربری

  مسکونی با خدمات هتل پنج ستاره

 • زیربنا

  30 هزار متر مربع

 • زیربنای مشاعات

  11 هزار متر مربع

 • طبقات

  29 طبقه

 • ارتفاع بنا

  110 متر

 • تعداد واحد

  59 واحد

 • آغاز سکونت

  اسفند 1393

تصاویر
 • لابی

  لابی

 • پارک من

  پارک من

 • بیلیارد

  بیلیارد

 • کارواش

  کارواش

 • لاندری

  لاندری

 • کافه کتاب

  کافه کتاب

 • رستوران

  رستوران

 • Gym

  Gym

 • آرایشگاه آقایان

  آرایشگاه آقایان

 • فضای نشیمن

  فضای نشیمن

 • سالن زیبایی بانوان

  سالن زیبایی بانوان

 • نشیمن پیانو

  نشیمن پیانو

 • مجموعه آبی

  مجموعه آبی

پلان ها
 • تیپ A مسکونی هتل برج باران2 (390 متری)

  تیپ A مسکونی هتل برج باران2 (390 متری)

 • تیپ B مسکونی هتل برج باران2 (250 متری)

  تیپ B مسکونی هتل برج باران2 (250 متری)

 • تیپ C مسکونی هتل برج باران2 (230 متری)

  تیپ C مسکونی هتل برج باران2 (230 متری)

 • تیپ رویال، هتل برج باران2 (650 متری)

  تیپ رویال، هتل برج باران2 (650 متری)

 • پنت هاوس هتل برج باران2 (900 متری)

  پنت هاوس هتل برج باران2 (900 متری)

ایران / مشهد / هفتم تیر 8 / نبش گلشن 3

 • گارانتی کیفیت سکونت در زندگی به سبک باران

  هتل‌برج باران2، دومین برج مسکونی با خدمات یک هتل پنج ستاره است که توسط گروه مهندسی باران در شهر مشهد طراحی شده و به بهره‌برداری رسیده است. عملیات اجرایی برج باران2 از پاییز سال 1390 آغاز و در زمستان 1393 خورشیدی پایان یافت پذیرفت. این برج با 110 متر ارتفاع از سطح زمین در هنگام افتتاح، به عنوان مرتفع‌ترین برج مسکونی مشهد شناخته شد. برج مسکونی باران2 در 27 طبقه، نزدیک به 31 هزار متر مربع زیربنا دارد و بر اساس دیدگاه گروه مهندسی باران که «کیفیت بخشیدن به سکونت» است، نزدیک به 40 درصد از این مساحت به امکانات رفاهی، خدمات عمومی و فضاهای اشتراکی (مشاعات) اختصاص یافته است. واحدهای مسکونی برج در قالب شش تیپ، به مساحت های 230، 250، 390، 650 و 900 متر و در 22 طبقه روی لابی طراحی شده و در لابی و پنج طبقه زیرین آن، امکانات رفاهی و مشاعات برج قرار گرفته است.
 • لابی

  ورودی باشکوه و لابی مجلل عناصر هویتی یک هتل پنج ستاره هستند. در هتل‌برج باران2 نیز به دسترسی‌ها، امکانات و زبیایی لابی توجه زیادی شده است. لابی جایی برای هماهنگی مراجعات، همنشینی‌های کوتاه ساکنان یا میهمانان و انجام سرویس‌های مربوط به مدیریت داخلی برج است که توسط رسپشن، پارک‌من، بل‌من و نیروهای خدمات انجام می‌شود. در لابی باران2 با نزدیک به 500 متر مربع مساحت، فروشگاه برندهای لوکس، نشیمن‌های زیبای پیانو، شومینه، نشیمن تلویزیون و همچنین میز کار فرانت‌آفیس برای استقرار متصدی پذیرش و پارک‌من تعبیه شده است. در بخش میانی لابی، فیلتر ورودی آسانسورها با چهار دستگاه آسانسور فوق سریع وجود دارد که جابجایی ساکنان را در 29 طبقه برج بر عهده دارند. علاوه بر این امکانات، لابی به رستوران، سالن ضیافت چند منظوره، بالکن، کافی شاپ و کافه کتاب دسترسی مستقیم دارد. دفتر آژانس خدمات مسافرتی و همچنین باجه بانک برای انجام امور روزمره مالی و پولی ساکنان در همین طبقه واقع شده است.
 • رستوران

  رستوران از محبوب ترین خدمات و امکاناتی هتل‌برج باران2 است که با رفع بخشی از دغدغه‌های روزمره، مورد اقبال کم نظیر خانواده‌ها واقع شده است. بسیاری از بانوان ساکن برج باران با توجه به مشغله‌های فراوان اجتماعی و شغلی نمی‌توانند آنگونه که دوست دارند و یا مانند بانوان خانه‌دار، به تهیه و طبخ غذا در منزل بپردازند و مسلما فست‌فودها و غذای رستوران‌های متفرقه نیز نمی‌تواند در طولانی‌مدت، ایده خوبی برای تهیه خوراک خانواده باشد. در هتل‌برج باران2، وجود سرآشپز اختصاصی در دو بخش ایرانی و فرنگی این امکان را می‌دهد تا خانواده‌ها علاوه بر سفارش طراحی منوهای متعدد و متنوع از غذاهای خانگی و سالم، کاملا از سلامت بهداشتی و نحوه تهیه و طبخ غذا آسوده باشند. در این رستوران تمامی وعده‌های روزانه و سفارشات میهمانی و ضیافت‌های ساکنان بصورت روتین و با کیفیتی درخور توجه ارائه می‌شود.
 • کافی‌شاپ

  کافی شاپ در هتل‌برج باران٢ با فضایی مجزا از رستوران، در نیم‌طبقه بالای لابی قرار گرفته و از طریق دو پلکان به لابی و رستوران دسترسی دارد و در مجاورت آن کافه کتاب و بیزینس لانژ واقع شده است. کافه کتاب مکانی مناسب برای مطالعه در کنار صرف یک فنجان قهوه و هم‌صحبتی با همسایگان و فضایی امن و آرام برای مطالعه کودکان و نوجوانان است. همچنین در فضای مجاور رستوران فضایی تابستانه وجود دارد که با دیواره‌های گیاهی (گرین‌وال) پوشیده شده و محوطه‌ای روباز برای صرف صبحانه یا عصرانه در فصول مناسب سال فراهم می‌نماید. منوی متنوع این کافی‌شاپ، شامل نوشیدنی‌های سرد و گرم، انواع قهوه، آبمیوه‌های طبیعی، کیک‌ها و دمنوش‌هاست که توسط کافی‌من (باریستا) تهیه و توسط میزبان سرو می‌شود. همچنین در سایر بخش‌های تفریحی و ورزشی برج از قبیل استخر، بیلیارد، گیم‌نت و به صورت روم سرویس در داخل آپارتمان امکان سرویس دهی وجود دارد.
 • استخر

  بخشی از خدمات و امکانات ارائه شده در هتل‌برج‌های باران، پاسخ‌هایی است دقیق و باکیفیت به دسته‌ای از حیاتی‌ترین نیازهای هر انسان. نیاز به تفریح و حفظ تندرستی از جمله این احتیاجات است که در هر خانه‌ای بیشتر و بهتر به آن اندیشیده شود، کیفیت سکونت در آن خانه بالاتر خواهد رفت. خدماتی همچون استخر، اسپا و هیدروتراپی با استفاده از جکوزی، تندرستی و سلامت روانی ساکنان را تامین می‌کند. مجموعه آبی و فضای اسپا در هتل‌برج مسکونی باران2 با وسعت 450 متر مربع، فضایی باشكوه و آرامش‌بخش جهت پر كردن اوقات فراغت برای سنین مختلف مهیا کرده است و در مجاورت این فضاها کافه‌های تریا برای پذیرایی از ساکنان طراحی و تجهیز شده‌اند. استخر، سونای خشک، سونای بخار، رختکن، کافه‌تریا و پذیرش، بخش‌های مختلف مجموعه آبی برج باران2 را تشکیل می‌دهند. با برنامه‌ریزی مدیریت داخلی برج، آقایان و بانوان در زمان‌های جداگانه و طبق برنامه از این امکانات استفاده می‌کنند.
 • مهد کودک

  دغدغه بزرگ والدینی که هر دو شاغلند این است که در زمان نیاز چه کسی از کودک دلبندشان مراقبت کند و به مرور با بزرگتر شدن کودکان، چگونگی گذران اوقات تنهایی فرزندان و تربیت آنها در مسیر صحیح نیز از مسائلی است که بخشی از ذهن پدر و مادر را به خود مشغول می‌کند. با درک این نیاز فضای مهدکودک در هتل‌برج باران2 به صورت اختصاصی طراحی و تجهیز شده است. این مهد کودک با بهره‌گیری از پرستارانی کارآزموده و در عین حال قابل اعتماد، خیال والدین را از نگهداری و آموزش فرزندشان آسوده می‌سازد. آن هم در فضایی مجهز که در خانه خودشان است و کودک احساس تعلق و راحتی بیشتری در آن خواهد داشت. این سبک جدید از ارائه خدمات، آسایش خاطری به همراه خواهد داشت تا والدین فارغ از هرگونه دغدغه‌ای به فعالیت روزانه خود بپردازند. آسایشی که زندگی به سبک باران، برای آنها به ارمغان آورده است. این مهد کودک علاوه بر فضای بازی، محلی مجزا برای نگهداری کودکان نوزاد و نوپا دارد.
 • بیلیارد، اسکواش، گیم‌نت

  يكي از ابعاد امنيت خانواده، سهولت تفريح و گذراندن اوقات فراغت اعضای خانواده در محيطی امن و مطمئن است. بیلیارد، بولینگ، گیم نت و اسکواش از جمله امکانات مركز سرگرمی در هتل‌برج‌ باران2 هستند. عدم نیاز به خروج از محل زندگی، گرفتار نشدن در شلوغی و ترافیک و خصوصی بودن این امکانات با توجه به اینکه جزو امکانات رایگان هتل‌برج برای ساکنان هستند، این فضاها را تبدیل به جایی مفید و محبوب نموده است. در برج باران2 سالن مجهز بیلیارد با امکانات کامل اسنوکر و ایت‌بال، گیم‌نت برای سرگرمی نوجوانانی که به بازی‌های یارانه‌ای علاقمندند و سالن اسکواش برای آن‌ها که تحرک و ورزش را می‌پسندند، مهیا و آماده است. این امکانات در طبقه 5- برج باران2 و در فضایی نزدیک به 500متر مربع برای استفاده اختصاصی ساکنان تدارک دیده شده‌اند. وجود امکانات تفریحی و ورزشی کمک می‌کند تا تمامی اعضای خانواده به راحتی به سرگرمی مورد علاقه خود بپردازند، بدون آنکه نیاز باشد از خانه خارج شوند.
 • لاندری

  یکی از الزامات هتل‌هایی با بیش از 4 ستاره، داشتن لاندری (خشکشویی) است. در هتل‌برج مسکونی باران2 که به‌صورت شبانه‌روزی خدمات یک هتل پنج ستاره را به ساکنان ارائه می‌دهد، این خدمت از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. لاندری در برج باران2 در پایین‌ترین طبقه، یعنی طبقه 5- قرارگرفته تا اصول طراحی و جانمایی رعایت شود چرا که قرار گرفتن بر روی زمین، به دلیل لرزش‌های ناشی از کارکرد ماشین‌های بزرگ لباسشویی و همچنین دور بودن از محل تردد ساکنان به خاطر انتشار بوی مواد شوینده و پاک کننده بسیار مهم است. در این برج، ساکنان در صورت نیاز به خدمات لاندری با مسئول این بخش تماس گرفته و البسه موردنظر را برای شستشو و اتوکشی تحویل داده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن آن را تحویل می‌گیرند. کاری که برای انجام آن نیاز به خروج از خانه ندارند و تنها با یک تماس در محل سکونت خودشان، کار با بهترین کیفیت به انجام می‌رسد.
 • بولینگ

  بولینگ در ایران، ورزشی نوپاست که در سال‌های اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده‌است اما یکی از مشکلات پیش روی آن، نبود سالن‌های با کیفیت است. یکی از بخش‌های خدمات ورزش و سرگرمی هتل برج‌ باران2، سالن‌ بولینگ استاندارد و با کیفیتی است که امکانات آموزشی و تمرینی مطلوبی دارد و به گواه حرفه‌ای‌های این رشته، حتی نسبت به باشگاه‌های موجود در شهر نیز از کیفیت مطلوبتری برخوردار است. این سالن‌ هم امکانی ویژه برای علاقمندان قدیمی بولینگ است تا به راحتی و در محیطی مناسب و حرفه‌ای به تمرین بپردازند و هم دریچه‌ای جدید به سوی علاقمندان آماتور این ورزش است تا در نزدیک‌ترین محل به محیط زندگی خود با تفریح و ورزشی بی‌نظیر آشنا شوند. این سالن اختصاصی برای ساکنان هتل‌برج باران2 تبدیل به یکی از خدمات محبوب و مورد علاقه شده و اعضای خانواده یا میهمانان ساکنان با استقبال خوبی که از این ورزش دارند در محیطی امن و آرام به ورزش و تفریحی سالم می‌پردازند.
 • کارواش

  کارواش هتل‌برج مسکونی باران2، با پنج برس شستشو، شامل دو برس عمودی و یک برس افقی از جنس فوم ضدخش برای شستشوی بدنه خودرو و دو برس چرخ‌شور از جنس پلی اتیلن، یکی از پیشرفته‌ترین کارواش‌های دروازه‌ای موجود به حساب می‌آید. کارواش‌های دروازه ای به دلیل قابلیت حرکت در طول خودرو، فضای کمی را اشغال می‌کنند، مضاف بر اینکه به دلیل مصرف پایین آب و قابلیت استفاده مجدد از آب مصرفی، سازگار با طبیعت بوده و آسیب کمتری به محیط زیست وارد می‌نمایند. این کارواش تمام اتوماتیک به دلیل دارا بودن سیستم اسکن خودرو، مانع برخورد اجزای خودرو با دستگاه و ایراد خسارت احتمالی به آن می‌شود. از دیگر امکانات این کارواش می‌توان به سیستم خشک کن سقفی، سیستم پاشش واکس، سیستم پاشش شامپو و کمک خشک کن و سیستم اعلام خطای هوشمند دستگاه اشاره کرد. مهم‌ترین ویژگی این کارواش امکان کنترل و برنامه ریزی آسان با یک کنترل پنل لمسی و تمام رنگی است.
 • خدمات پارکینگ (پارک‌من)

  محل پارک خودروها همیشه یکی از مسائل مهم و مناقشه برانگیز در ساختمان‌های مرتفع به حساب می‌آید.خدمات پارک‌من از خدمات اختصاصی هتل‌برج باران2 است که با تحویل گرفتن و تحویل دادن خودرو ساکنان در زمان درخواستی آنها در ورودی برج، آرامش فکری آن‌ها را تامین می‌کند. در برج مسکونی باران2 تمامی واحدها از حداقل 2 پارکینگ اختصاصی برخوردارند که در 3 طبقه زیر زمین مجموعه واقع گردیده است. پارک‌من همیشه آماده است تا خودروها را به پارکینگ منتقل کند یا در مقابل لابی تحویل ساکنان دهد، یا در صورت نیاز برای انجام سرویس به کارواش برج بسپارد. همچنین پارکینگ‌ها در هتل‌برج باران2 تحت مراقبت شبانه‌روزی نگهبانی و مانیتورینگ هستند
 • مارکت بارانا

  اغلب حتی نزدیک‌ترین سوپرمارکت به خانه هم، نمی‌تواند آنقدر نزدیک باشد که با زدن یک دکمه آسانسور و ظرف چند ثانیه به آن برسید! در هتل برج باران2 اما این امکان برای ساکنان فراهم است و حتی ساده‌تر از این؛ تنها با یک تلفن داخلی سفارش‌های خرید ظرف مدت کوتاهی به آپارتمان متقاضی ارسال می‌شود. همچنین یکی دیگر از مزیت‌های وجود چنین فروشگاهی در خانه؛ امکان سفارش‌گذاری برای تهیه کالاهای خاص و مواردی است که شاید در اغلب سوپر مارکت‌ها موجود نباشد ولی در سوپرمارکت بارانا این امکان وجود دارد که با اعلام از پیش، اقلام خاص و برندهایی که مدنظر ساکنان هست تهیه شود در حالی که به سلامت و اصالت آن نیز کاملا اطمینان داریم.
 • مانیتورینگ و خدمات حفاظتی

  یکی از خدماتی که سطحی بسیار بالا از امنیت را در هتل‌برج باران2 تامین نموده است مانیتورینگ شبانه‌روزی حفاظتی است. مانیتورینگ هتل‌برج باران2 با 150 دستگاه دوربین دیجیتال با کیفیت HD و 13 ترابایت فضای ذخیره سازی تصاویر با سطح حرفه‌ای انجام می‌شود همچنین فضایی مجزا و اختصاصی برای اتاق مانیتورینگ پیشرفته در خود برج پیش‌بینی شده است. این اتاق تابع استاندارد قابل قبولی است که عواملی مانند تعداد و جانمایی مانیتورها، فاصلۀ مناسب با اپراتور به منظور افزایش بازدهی و دقت در کنترل و حتی نحوۀ نورپردازی اتاق مانیتورینگ را مدنظر دارد. تصاویر دریافتی از این دوربین‌ها توسط اپراتورهای کارآزموده در تمامی ساعات شبانه‌روز رصد و تحلیل می‌شوند و علاوه بر سامانه های واکنش گرا در بخش تاسیسات که بصورت متمرکز در اینجا نیز رصد می شوند، کنترل کلیه فضاهای مشاعی و دیده‌بانی محورهای مجاور برج باران2 و درب های ورودی و خروجی برای اپراتورها امکانپذیر شده است
 • فروشگاه برند

  یکی از ویژگی‌های هتل‌های مجلل دنیا، وجود فروشگاه‌های معتبر و برندهای خاص و ممتاز در لابی هتل است. همچنین در کشورهای مختلف دنیا مرسوم است که افراد شاخص بطور دائم در یک هتل زندگی کنند و یا شخصیت‌های معروف برای خرید به فروشگاه‌های خاص در هتل‌ها مراجعه کنند که همه این موارد اهمیت و جایگاه چنین گالری‌هایی را دو چندان می‌کند. هتل‌برج های باران نیز هرچند با تعریف هتل‌هایی که مسافر می‌پذیرند تفاوت ماهیتی دارند، با این حال پیش‌بینی فضایی مناسب برای یک گالری لوکس در لابی باشکوه برج باران٢ موقعیتی فراهم آورد تا اولین برندشاپ هتل‌برج باران راه‌اندازی شود و کلکسیونی از بهترین محصولات فاخر ساعت و اکسسوری را به علاقمندان ارائه نماید. اولین بار با همکاری گالری دیجیران برندهایی فاخر چون امگا، لونژین، برایتلینگ، هابلوت و ریموندویل در این فروشگاه عرضه شد.
 • سینمای سه بعدی

  وجود سینما با مقیاس کوچکتر در خانه حرف نو ومتفاوتی است؛ سینمایی که تمام امکانات و تجهیزات مدرن را داشته باشد با این ویژگی که کاملا اختصاصی و متعلق به ساکنان همان خانه است. هتل‌برج مسکونی باران2 چنین سینمایی را در اختیار ساکنان خود گذاشته است. در طبقه منهای چهار این برج سالن کوچکی به‌عنوان سینما تجهیز شده است که با مبل‌های چرمی و منحصربه‌فرد خود، می‌تواند پذیرای 15 تماشاچی باشد. این سینما با دارا بودن 9 بلندگو، امکان پخش صدای دالبی دیجیتال را برای تماشاچیان فراهم ساخته تا از تماشای فیلم‌های معمولی و سه بعدی و تصاویر فول‌اچ‌دی بر روی پرده‌ای 9 متری لذت ببرند. سینمایی که به‌ واسطه خصوصی بودن، برعکس سایر سینماها، می‌توان تمام تماشاگران را به دلخواه دعوت نمود تا از لذت تماشای فیلم در سالنی لوکس، مدرن و در فضایی خانوادگی، دوستانه و خودمانی بهره مند شوند.
 • سالن‌های آرایش و زیبایی

  در هتل‌برج باران2، آرایشگاه‌های بانوان و آقایان به عنوان بخشی از خدمات اختصاصی از ابتدا در فرایند طراحی وساخت لحاظ شده‌اند و با حضور آرایشگران اختصاصی بهترین و سالم ترین محیط مراقبت و زیبایی پوست و مو را برای ساکنان فراهم آورده‌اند. گاهی اوقات نبود زمان یا مشکلات دیگر مانند سختیِ رفت و آمد به آرایشگاه، سبب می‌شود بانوان نتوانند در تک تک میهمانی‌ها یا ملاقات‌هایشان آن طور که دوست دارند به آرایش مو و چهره خود رسیدگی نمایند. در دسترس بودن، اختصاصی بودن، رعایت بهتر مسائل بهداشتی، تسلط آرایشگر به خواسته ها و مدل دلخواه مراجعه کننده و چندین عامل دیگر سبب می‌شود تا از خدمات آرایشگاه بانوان در هتل‌برج باران2 استقبال زیادی شود. از طرفی چون این سالن همانند یک کسب و کار خارج از هتل‌برج نیازمند درآمدزایی و کاهش هزینه به هر قیمتی نیستند، همین ویژگی سبب افزایش کیفیت و خاص شدن خدمات می‌شود.
 • سالن‌های ماساژ

  تصور دریافت روزانه ماساژ در خانه و پس از خستگی ناشی از کار و استرس، آنهم در مکانی که برای این کار تجهیز شده با ماساژورهای حرفه‌ای، شاید کمی رؤیایی به نظر برسد. اما هتل برج مسکونی باران 2، با رویکرد ارائه خدمات یک هتل پنج ستاره، خدمات ماساژ را به ساکنان ارائه می‌دهد. در این بخش ده نوع ماساژ ارائه می‌شود که همگی در زمره ماساژهای لوکس و روز دنیا محسوب می‌شوند. ماساژورهای شاغل در باران 2، دارای تجربه طولانی در ارائه خدمات ماساژ بوده و دوره های تخصصی مختلفی را در داخل و خارج از کشور گذرانده‌اند تا با کیفیت‌ترین خدمات را در این حوزه به ساکنان برج ارائه کنند. ماساژهایی که در باران 2 ارائه می‌شوند در طبقه‌بندی ماساژهای ریلکسیشن قرار می‌گیرند و عبارتند از: ماساژهای سوئدی، آروماتراپی، شيروعسل، سنگ داغ، شمع، كاپينگ، ورزشی، تايلندی، لاغری، تركيبی و ماساژهای پزشکی، که به‌عنوان طب مکمل از آن یاد می‌شود، تنها در موارد ضروری و تحت نظر پزشک
کد امنیتی را وارد نمایید:
loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به گروه مهندسی باران می باشد طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط توسعه فناوری اطلاعات اینتک