گروه باران به «کمپین من ۵ هستم» پیوست

گروه باران به «کمپین من ۵ هستم» پیوست
1398/06/10

گروه باران به «کمپین من ۵ هستم» پیوست
گروه باران به «کمپین من ۵ هستم» پیوست

برندهای موفق خود را در برابر مسئولیت‌های اجتماعی موظف می‌دانند، آن‌ها را می‌پذیرند و در راستای آن‌ها گام برمی‌دارند تا دنیا را جای بهتری برای زیست و رشد کنند. گروه باران نیز در همین راستا از ابتدای شکل‌گیری تا به امروز در قالب‌های مختلف زیست محیطی، علمی و فرهنگی مسئولیت‌های اجتماعی مختلفی را پذیرفته و به حمایت از رویدادهای متنوع پرداخته است.

 

در روزهای گذشته گروه باران در راستای وفاداری به مسئولیت‌های اجتماعی خود به کمپین من ۵ هستم بنیاد کودک پیوست. در این همراهی گروه باران از جانب تمامی همکاران و دست‌اندرکاران خود با پرداخت ۲۰۰۰ سهم در این کمپین شرکت و حمایت خود را اعلام نموده است.

 

این کمپین با نزدیک شدن به فصل شروع مدارس برای کمک به یازده‌هزار دانش‌آموز تحت حمایت بنیاد کودک راه‌اندازی شده است. در این همراهی کافیست با پرداخت ۵ هزار تومان از طریق کد ۵۵۵۵۵۵#*۷۸۰* و دعوت از ۵ نفر و تگ کردن آن‌ها در اینستاگرام، در این کمپین صدهزار نفری شریک شوید و لبخند را به لب دانش‌آموزان بنشانید. تا ١٦ شهریور می‌توانید با #من۵هستم و #یه۵بده فیلم و عکس تهیه کنید و همراه بنیاد کودک باشید. 

 

بنیاد کودک ایران، یک سازمان غیر انتفاعی و غیردولتی است و خط مشی این بنیاد، بر اهمیت به تحصیل و آموزش استوار بوده است. این موسسه تلاش می‌کند تا با حفظ شان انسانی دانش آموزان، از «نیازمند پروری»، پرهیز کند و آن‌ها را در ساختن آینده‌ای با چشم اندازهای روشن یاری کند. برای آشنایی بیشتر با این بنیاد و اهداف آنها می‌توانید به وبسایت بنیاد کودک مراجعه فرمایید.

 

گروه باران در راستای حمایت از این بنیاد به عنوان اصلی‌ترین پایگاه مسئولیت اجتماعی خود گام برداشته و تلاش دارد بتواند مردم خیر و نیکوکار را به همراهی با خود و کمک به این موسسه تشویق نماید. ویدئو همراهی گروه باران با این کمپین را می‌توانید در آپارات مشاهده فرمایید.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به گروه مهندسی باران می باشد طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط توسعه فناوری اطلاعات اینتک