گروه باران اقدامات پیشگیرانه مقابله با شیوع کرونا را اجرایی کرد

گروه باران اقدامات پیشگیرانه مقابله با شیوع کرونا را اجرایی کرد
1398/12/05

کرونا
کرونا
کرونا
کرونا
کرونا

همانطور که در خبرها آمده این روزها کشور ایران نیز از ویروس کرونا در امان نبوده و تمامی شهروندان می‌بایست برای پیشگیری از شیوع این ویروس، ضمن حفظ خونسردی و آرامش روانی، اقدامات لازم را  در زمینه رعایت بهداشت فردی انجام دهند.

 
انتقال این ویروس از طریق تماس مستقیم با فردی که دارای علائم ابتلا به آن است و از طریق قطرات تنفسی و دست دادن، امکان پذیر است. دوره نهفتگی بیماری ناشی از کرونای جدید، بین دو تا ۱۴ روز (به‌طور معمول یک هفته) بوده و اغلب با تب و سرفه و سایر علائم تنفسی بروز می‌‌کند.
 
گروه باران نیز برای این منظور و در جهت پیشگیری از انتقال و شیوع این ویروس و در راستای مسئولیت اجتماعی خود در قبال پرسنل و مخاطبان خود، اقدامات لازم را اجرایی نموده و بر رعایت نکات بهداشتی موثرتر در دفاتر، پروژه‌ها و برج‌‌های باران نظارت می‌کند. در پروژه‌ها و برج‌های مسکونی باران در بدو ورود دمای بدن فرد مراجعه کننده توسط دماسنج کنترل می‌گردد. همچنین استریل دست‌ها توسط ژل و مایع ضدعفونی کننده در بدو ورود برای کلیه افراد الزامی ‌می‌باشد. استریل مکان‌های حساس و پراستفاده مانند آسانسورها و فضای جمعی و ارائه دستکش و ماسک یک‌بار مصرف به‌طور مداوم صورت می‌پذیرد. 
 
حتما برای پیشگیری از ابتلا به این بیماری باید توصیه‌های بهداشتی جدی گرفته شده و از انجام موارد ساده‌ای شامل دست دادن و روبوسی کردن پرهیز شود. دست‌ها مرتبا با آب و صابون شسته شده و از مواد ضدعفونی کننده و ژل‌های الکلی برای استریل استفاده گردد.
 
امید است که بتوانیم با همدلی، این روزها را نیز پشت سر بگذاریم و مراقب یکدیگر باشیم.
 
ویدئو اقدامات پیشگیرانه گروه باران در رابطه با شیوع بیماری کرونا را می‌توانید از اینجا به تماشا بنشینید.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به گروه مهندسی باران می باشد طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط توسعه فناوری اطلاعات اینتک