گروه باران؛ حامی اولین تداکس پزشکی ایران

گروه باران؛ حامی اولین تداکس پزشکی ایران
1398/07/02

رویداد تداکس امید TEDxOmid
رویداد تداکس امید TEDxOmid
رویداد تداکس امید TEDxOmid
رویداد تداکس امید TEDxOmid
رویداد تداکس امید TEDxOmid
رویداد تداکس امید TEDxOmid

مجموعه رویدادهای «تد» بر این باور استوار هستند که ایده‌ها قادرند روش، رفتار، زندگی و در نهایت جهان را تغییر دهند.

TED که مخفف سه کلمه‌ی Technology، Entertainment و Design می‌باشد، سازمانی است که در جهت گسترش ایده‌های ارزشمند تشکیل شده است. ایده‌ی اصلی تد توسط یک معمار و طراح گرافیک به نام Richard Saul Wurman که با رشته خودش در زمینه‌های تکنولوژی و سرگرمی و طراحی(TED) همخوانی داشت، برپا شد.

 

تد TED که در سال ۱۹۸۴ به عنوان کنفرانسی چهار روزه با هدف «گسترش ایده‌های ارزشمند» درکالیفرنیا برگزار شد آنقدر خوب عمل کرد که حالا خود سال‌هاست به عنوان یکی از تاثیرگذارترین رویدادها گسترش یافته است. تد با گرد هم آوردن افراد کنجکاو و تشنه یادگیری از سراسر دنیا ثابت کرده است ایده‌ها می‌توانند رفتار، زندگی و در نهایت جهان را دگرگون کنند. جرقه هر ایده‌ای که در تد زده شود به واسطه جمعی که در آن حضور دارند به سرعت شعله‌ور خواهد شد. از اینرو تد با گردهم آوردن افراد در رویدادی سالانه به‌عنوان بستری برای ایجاد تحول نزد همگان شناخته شده است.

تداکس که به عنوان مجموعه رویدادهایی مستقل در قالب تد در سراسر دنیا برگزار می‌شوند، فرصتی برای الهام گرفتن از ایده‌های خلاق بوده و هدف آن‌ها گسترش ایده‌های ارزشمند است. از آنجا که از سراسر جهان درخواست‌ها برای شرکت در کنفرانس‌های تد بسیار زیاد بوده است، بنیاد تِد بر آن شده تا با دادن مجوز برگزاری به کشورهای مختلف دامنه تاثیر ایده‌ها را بسیار گسترده تر کند. 

پس از برگزاری رویدادهای مختلف تداکس در ایران، هم‌اکنون «اولین رویداد بین‌المللی تداکس پزشکی ایران» با حمایت گروه باران روز جمعه ۵ مهرماه ۹۸ در هتل پارس مشهد برگزار خواهد شد.شنیدن و اندیشیدن به گفته‌ها و تجارب ارزشمند عالمان این مرز و بوم، نه تنها الهام‌بخش دستیابی به مسیرهای تازه است بلکه می تواند زاینده افق‌های تازه‌ای برای یکایک افراد باشد. 
 
این رویداد تخصصی و غیر عمومی بوده لذا از متخصصان حوزه درمان و پزشکی دعوت می‌گردد در صورت تمایل به شرکت در این رویداد با گروه باران تماس باشند.

 

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به گروه مهندسی باران می باشد طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط توسعه فناوری اطلاعات اینتک