نمایشگاه خودروهای کلاسیک

نمایشگاه خودروهای کلاسیک
1395/05/31

بارانِ خاطره‌ها

در دو هفته پایانی مرداد ماه امسال، نمایشگاه اختصاصی خودروهای کلاسیک در هتل‌برج باران2 برگزار شد و پذیرای میهمانانی بود که بصورت اختصاصی برای بازدید از این رویداد به باران دعوت شده بودند. 
همزمان در گالری دیجیران شعبه برج باران2، نمایش اختصاصی برندهای لاکچری ساعت و اکسسوری برگزار شد. در این نمایشگاه جدیدترین محصولات ساعت و اکسسوری برندهای امگا، لونژین، ریموند ویل و برایتلینگ به نمایش در آمد و همچنین بطور انحصاری و برای اولین بار در شرق ایران از برند ساعت «Hublot» رونمایی شد.
در خلال این رویداد، بازدیدکنندگان نمایشگاه و خریداران گالری دیجیران در قرعه‌کشی‌های جداگانه‌ای، دو سفر سوییس هدیه گرفتند.
 

یادهای ماندنی

هر چه ما را به گذشته‌های خوب وصل کند خوشایند است و چیزهایی که از قدیم به جا مانده‌اند، خاطره‌انگیزند. اما آنچه به بعضی از این خاطرات قدیمی، شکوه و جلوه‌ای خاص می‌بخشد، آن قدرت و اعتباری است که یک پدیده کهن در باطن وجودی‌اش دارد، چه در زمان خود و چه آن زمان که پس از پاک کردن غبار سال‌ها، نمود دارد.
 
این شکوهِ قدرت، در بین برندهایی که مردم سال‌هاست با آن خاطرات مشترک دارند، دوست داشتنی‌تر است. مثلا همواره یک خودروی بنز یا بی‌ام‌دبلیو - سوای آنکه مربوط به چه دوره تاریخی باشد – تحسین برانگیز است، به خاطر آنکه آن‌ها در هر عصری سعی کرده‌اند سرآمد و بهترین باشند.
خودروهای کلاسیک به همین دلیل، جزو آن دسته از عناصر آنتیک به حساب می‌آیند که علاوه بر قدمت، در وجود خود هنر، دانش، سختکوشی و توجه نابی که سازندگانشان به نیازهای آدمی داشته‌اند را متجلی می‌سازند. شاید به همین خاطر است که تماشای آن‌ها همواره جذاب است.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به گروه مهندسی باران می باشد طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط توسعه فناوری اطلاعات اینتک