دیدار با ستاره ها؛ در باران

دیدار با ستاره ها؛ در باران
1395/10/15

عصر حاضر، دوره شکوفایی ارتباطات و سیطرۀ جهانی رسانه‌هاست و یکی از پدیده‌هایی که در این سال‌ها به عنصری تأثیرگذار در دنیای رسانه تبدیل شده، افراد مشهور و ستاره‌های محبوب هستند. فرد مشهور یا سلبریتی (Celebrity) به کسانی گفته می‌شود که بطور معمول در زمینه‌های هنر، سینما، موسیقی، ورزش، رسانه یا نظایر آن در یک جامعه یا فرهنگ عامه، دارای صفت سرشناسی و محبوبیت باشند.
سالار عقیلی در پنت هاوس هتل برج باران
مردم به سادگی جذب توانمندی‌های فردی، سبک زندگی، زیبایی، شهرت و نوع دوستی ستاره‌ها می‌شوند، چون بسته کاملی از همه آن چیزهایی است که در زندگی انتظارش را می‌کشند. پس بیهوده نیست که به آن ها عشق می‌ورزند و دوستشان دارند. سلبریتی‌ها نسخه ساده شده‌ای از کمک، صلح، انسان دوستی، حفظ محیط زیست و مبارزه با پدیده‌های منفی چون فقر، نژاد پرستی و آزار هستند.
استفاده از محبوبیت ستاره‌ها در راه جلب توجه و یا تشریک مساعی در امور عام‌المنفعه، خیریه یا بشردوستانه، ظرفیت کم نظیری است که می‌تواند به موفقیت هر یک از این حرکت‌های اجتماعی بیانجامد و ظرفیت بالقوه‌ای است که در صورت استفاده صحیح از آن به غنای جریان‌های اجتماعی کمک می‌کند.
داریوش ارجمند در هتل برج باران2
چنین رویکردی سبب شد تا در سال 1395، هتل برج‌های باران به تناوب افتخار میزبانی از چهره‌های مختلف هنری، ورزشی و ستاره‌های محبوب کشورمان را داشته باشد. در درجه اول گروه باران به عنوان یکی از ده‌ها نماد و مظهر افتخار آمیز در شهر مقدس مشهد علاقمند با ارائه بهترین نوع خدمات، خاطره‌ای کم نظیر از سکونت و اقامت را برای ساکنان و میهمانان هتل‌برج‌ها رقم زند. بخشی از نخبگان و هنرمندان تراز اول کشورمان با این هدف به هتل برج باران دعوت شده و تلاش شده است تا میزبانی شایسته و در خور شأنی از ایشان صورت پذیرد.
افسانه بایگان در هتل برج باران
از سویی دیگر در سالیان اخیر موسسات نیکوکاری متعددی در شهرمان در تکاپویند تا شرایط بهتری برای مددجویان یا توان یابان تحت پوشش خود فراهم نمایند و با توجه به آنکه عده زیادی خانواده‌های ساکن در هتل برج‌های باران خود حامی یا پشتیبان حرکت‌های خیریه این موسسات هستند، طی یک همکاری مشترک، گروهی از ستاره‌های مشهور طی این مدت به میزبانی برج باران برای شرکت در برنامه‌های خیریه و عام‌المنفعه در شهر مشهد حضور یافتند که با اقبال بسیار خوب همشهریان، همت و نیک‌اندیشی آنان با نتایج بسیار خوبی همراه شد.
آرام جعفری و لیندا کیانی در کافه کتاب برج باران
در نهایت گروهی دیگر از چهره های دوست داشتنی هم، تنها برای ثبت خاطره‌ای خوشایند در ذهن ساکنان هتل برج‌ها یا به مناسبتی و یا بصورت غیرمنتظره، به باران دعوت شدند. معاشرت و گپ و گفت با ستاره‌ها، حضورشان در لابی، کافی‌شاپ، رستوران، بولینگ، بیلیارد یا سینما، و همنشینی با این افراد محبوب در فضای خانه‌ای به سبک باران، یکی از برنامه‌هایی است که هر از گاه برای ساکنان هتل‌برج‌ها ترتیب داده می‌شود تا خاطر‌ه‌ای خوش و به یاد ماندنی برایشان رقم زند.
 

 

نظرات:
تاریخ ارسال: 1396/03/01
 سارا فراهانی

وای چه جالب :D


loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به گروه مهندسی باران می باشد طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط توسعه فناوری اطلاعات اینتک