حضور باران در ارکستر ملی ویژه ایران

حضور باران در ارکستر ملی ویژه ایران
1398/02/09

حضور باران در ارکستر ملی ویژه ایران
حضور باران در ارکستر ملی ویژه ایران
حضور باران در ارکستر ملی ویژه ایران
حضور باران در ارکستر ملی ویژه ایران
حضور باران در ارکستر ملی ویژه ایران
حضور باران در ارکستر ملی ویژه ایران

جمعه گذشته مورخ ششم اردیبهشت ۹۸ گروه باران همراه با میهمانان هنرمند خود، آقایان رضا یزدانی خواننده و نوازنده مطرح کشورمان و آقای امیر کربلایی‌زاده بازیگر و کمدین محبوب به تالار موسسه‌ی خیریه‌ی همدم رفتند تا به تماشای آخرین شب اجرا از سه اجرای ارکستر ملی ویژه‌ی ایران بنشینند. حضور سر زده این دو هنرمند موجب شعف گروه موسیقی و همچنین دست اندرکاران موسسه همدم شد.

 
ارکستر ملی ویژه‌ی ایران با هدف کمک به سیل زدگان کشور با تقبل زحمات و هنرمندی بسیار، سه شب به اجرای برنامه پرداخت که با استقبال چشمگیر همشهریان هنردوست و نیکوکار مواجه شد. اعضای ارکستر ملی ویژه ایران شامل افراد با ویژگی‌های خاص،  معلولان جسمی، حرکتی، ذهنی، اتیسم و سندرم دان می‌باشد که سرپرستی و رهبری آن به عهده سرکار خانم مریم گیلاسیان می‌باشد. 
این گروه با اجرای فاخر و موفق خود در سه شب متوالی تحسین تماشاگران را برانگیختند. مایه خوشنودی است که با توجه کافی مسئولین و مربیان و صرف وقت و هزینه، استعدادهای نهفته‌ای کشف شده که براستی قابل تامل است.
 
امیر کربلایی‌زاده در سخنان کوتاهی گفت: «حس و حالم قابل وصف نیست و نمی‌توان کلمه و جمله‌ی خاصی برای بیان آن پیدا کرد. فقط می‌توانم بگویم که به شدت لذت بردم. این همه تلاش و کوششی که دیدیم نتیجه‌ی فعل خواستن خادمین و مربیان و بچه‌های گروه بود. من امشب میهمان گروه باران بودم و برای اجرای برنامه دیگری در مشهد حضور پیدا کردم، ولی از خداوند ممنونم امشب اینجا بودم و اثر ماندگار خانم گیلاسیان و ارکستر ملی ویژه‌ی ایران را دیدم؛ اثری که قطعا ماندگار و تاریخ‌ساز خواهد بود. شما به خوبی از زبان هنر جهت معرفی این بچه‌ها استفاده کرده‌اید و همچنین توانسته‌اید هنر را به خدمت بگیرید و حال بچه‌ها را خوب کنید و آنها حال همه‌ی ما را دگرگون کردند»
 
رضا یزدانی نیز که از خوانندگان موفق کشورمان است، نظرش را در مورد اجرای ارکستر ملی ویژه‌ی ایران، اینطور بیان کرد: «من واقعا غافلگیر شدم، اینکه دختری که دارای سندروم داون است به زیبایی پیانو بنوازد یا کسی که نابینا است از عهده‌ی نواختن گیتار بربیاید چیزی نیست که بتوان معیار خاصی در موفقیت برای آن تعیین کرد. بچه‌های این گروه بسیار موفق و توانا هستند و قطعات سخت و معروف ایران و جهان را در نهایت زیبایی نواختند که اصلا تصورش را نمی‌کردم و باید واقعا از خداوند سپاسگزاری کنم که امشب در همدم شاهد این شکوه و جلال و هنرنمایی بودم. من از همه‌ی مربیان خصوصا خانم گیلاسیان هم باید تشکر کنم که زندگی‌اش را در راه آموزش موسیقی به این بچه‌ها صرف می‌کند. کاری که من تا حدود زیادی با آن آشنا هستم و می‌دانم چقدر باید ایمان و انرژی و صبر داشته باشی تا به این درجه برسی و محصولی چنین داشته باشی. همچنین امیدوارم موسسه‌ی خیریه‌ی همدم همیشه منبع خیر و برکت و هنرمندی برای ایران عزیز‌مان باشد»
 
گروه باران ضمن تشکر و ادای احترام به زحمات بی دریغ سرکار خانم گیلاسیان و دیگر مربیان و مسئولین محترم موسسه خیریه همدم، همواره در راستای عملی نمودن مسئولیت‌های اجتماعی خود حمایت بی دریغ‌اش را اعلام داشته و امید دارد که در آینده نیز بتواند موجبات همراهی و همکاری بیشتری را فراهم آورد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به گروه مهندسی باران می باشد طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط توسعه فناوری اطلاعات اینتک