پروفسور بلالی مود برگزیده پنجمین دوره جایزه علامه طباطبایی

پروفسور بلالی مود برگزیده پنجمین دوره جایزه علامه طباطبایی
1398/09/10

پروفسور بلالی مود برگزیده پنجمین دوره جایزه علامه طباطبایی

پروفسور مهدی بلالی مود برگزیده پنجمین دوره جایزه مرحوم علامه طباطبایی شد.

 
پروفسور مهدی بلالی مود (متولد سال ۱۳۲۱ در مود) پدر علم سم‌شناسی ایران، عضو آکادمی علوم جهان، استاد دانشگاه علوم پزشکی مشهد، عضو فرهنگستان علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران، پزشک نمونه و پژوهشگر برگزیده کشوری است. از ایشان همواره به عنوان فردی متخصص، معلمی بی‌نظیر و از چهره‌های برجسته ملی و بین المللی یاد شده و کشور وام‌دار تلاش‌ها و زحمات بی دریغ این فرد بزرگ می‌باشد.
 
آئین تقدیر از برگزیدگان پنجمین دوره جایزه مرحوم علامه طباطبایی که به اساتید ممتاز و پژوهشگران برجسته کشورمان اعطا می شود، به همت بنیاد ملی نخبگان با حضور دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور و رییس بنیاد ملی نخبگان، جمعی از اساتید برجسته دانشگاهی برگزار و از دکتر مهدی بلالی مود به همراه ۱۸ استاد دیگر به عنوان اساتید برجسته و ممتاز کشورمان قدردانی شد.
 
باعث افتخار گروه باران است که این مقام والای علمی عضوی از خانواده بزرگ باران بوده و برای ایشان آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون دارد. ویدئو بخشی از مصاحبه گروه باران با ایشان را می‌توانید از اینجا مشاهده فرمایید.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به گروه مهندسی باران می باشد طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط توسعه فناوری اطلاعات اینتک