سرمایه گذاران فرانسوی در برج باران

سرمایه گذاران فرانسوی در برج باران
1395/07/01

صبح روز اول مهرماه 1395، در پی ورود هیأت بلندپایه‌ سیاسی-اقتصادی کشور فرانسه به ایران، تنی چند از نمایندگان شرکت‌های بخش خصوصی این کشور به مشهد عزیمت نمودند. در همین راستا و طی جلسه‌ای یک روزه در سالن جلسات‌ هتل‌برج باران2، معاونت اقتصادی شهردار مشهد، جمعی از انبوه‌سازان و مدیر عامل گروه مهندسی باران با این هیات، درباره فرصت‌های سرمایه‌گذاری پسابرجام به بحث و گفتگو پرداختند.
هیأت اقتصادی و سرمایه‌گذاری فرانسوی پس از بازدید از هتل‌برج باران2 در گفتگو با مهندس هشام مقدسی مدیرعالی گرو‌ه مهندسی باران، ضمن ابراز خرسندی از این بازدید،اذعان داشتند که هرگز تصور نمی‌کرده‌اند در یکی از مراکز استان کشور ایران، تا این حد با نوگرایی، پیشرفت فناوری صنعتی و سطح مطلوب خدمات برای شهروندان مواجه شوند.
همچنین در این نشست با ابتکار معاونت اقتصادی شهرداری مشهد برخی زمینه‌های جذب سرمایه‌گذاری در شهر مشهد به ویژه در حوزه صنعت ساختمان و گردشگری معرفی و درباره آن با طرف فرانسوی بحث و تبادل نظر انجام شد.
پس از توفیق دستگاه دیپلماسی کشور در رفع تحریم‌های ظالمانه قدرت‌های جهانی و حصول توافق نهایی، وجود زمینه های همکاری متقابل و فرصتهای سرمایه‌گذاری پس از برجام سبب شده است تا کشورهای اروپایی به شکلی جدی با مقامات و فعالان اقتصادی بخش خصوصی ایران وارد گفتگو و مذاکره شوند.
 
 

 

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به گروه مهندسی باران می باشد طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط توسعه فناوری اطلاعات اینتک