حمایت باران از تئاتر دریاچه قو

حمایت باران از تئاتر دریاچه قو
1397/05/25

تئاتر دریاچه قو
تئاتر دریاچه قو
تئاتر دریاچه قو
تئاتر دریاچه قو

تئاتر «دریاچه قو» به نویسندگی و کارگردانی استاد رضا صابری با نگاهی به باله جاودانه ایلیچ چایکوفسکی، از سه شنبه مورخ 22 مرداد با حمایت گروه مهندسی باران در سالن اصلی پارک ملت به روی صحنه می‌رود.

نمایشنامه دریاچه قو یکی از شناخته‌شده‌ترین نمایش‌ها در ستایش عشق و زیبایی محسوب می‌شود. اگرچه اجرای اولیه دریاچه قو توسط گروه باله روسیه و چایکوفسکی به علت ضعف اجرا، نظر منتقدین را جلب نکرد، اما تا به امروز برداشت‌های زیادی از این نمایش به صورت فیلم، انیمیشن، باله، نمایش‌های روی یخ (پاتیناژ)، ادبیات، موسیقی و بازی‌های مختلف ارائه شده ‌است.
این تئاتر به طراحی، نویسندگی و کارگردانی استاد رضا صابری و تهیه‌کنندگی مسعود حکم آبادی از 22 مرداد هر شب ساعت 20:30 درسالن اصلی تئاتر شهر مشهد به روی صحنه می‌رود. در این نمایش علیرضا ضیاءچمنی، ستایش رجایی‌نیا، ارسیا صنعتی ، محبوبه سلطانی ، عاطفه پوربهرام ، نیلوفر کاظمی  و شهره مُکری ایفای نقش کرده اند. از دیگر عوامل این نمایش ملیکا همتی، منشی صحنه، نازیلا عزیزی، مدیر تولید، رویا حشمتی، طراح گریم و میلاد قنبری به عنوان آهنگساز می‌باشند.
گروه مهندسی باران به عنوان حامی رویدادهای فرهنگی و هنری از تمامی علاقه‌مندان برای تماشای این نمایش دعوت می‌نماید.
علاقه‌مندان می‌توانند برای خرید یا رزرو بلیت از سایت مشهد گیشه اقدام کنند.


 

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به گروه مهندسی باران می باشد طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط توسعه فناوری اطلاعات اینتک