حضور باران در اولین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری مشهد

حضور باران در اولین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری مشهد
1398/09/11

اولین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری در مشهد
اولین نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری و اقتصاد شهری (Mashhad Eco Fair) به همت معاونت اقتصادی شهرداری مشهد، با هدف معرفی عناصر موثر در تحقق پروژه‌های زیر ساختی شهر از تاریخ 12 تا 16 آذرماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی شهر مشهد برگزار خواهد شد.
 
شهرداری مشهد به منظور ایجاد بستری مناسب برای فعالان اقتصادی و حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی با همراهی سایر ارکان شهرداری مشهد و ذینفعان در حوزه سرمایه گذاری و اقتصاد شهری نسبت به برگزاری این نمایشگاه اقدام نموده است. این نمایشگاه فرصتی به جهت ارائه تصویری جامع، از تنوع و تعدد فعالیت‌های سرمایه گذاران و نقش موثر آن‌ها در توسعه پروژه‌های زیرساختی شهر است که به تبع برگزاری چنین رویدادهایی زمینه مناسبی را برای آشنایی شهروندان و بازدیدکنندگان با اقدامات شهرداری مشهد، به همراهی شرکاء و فعالان بخش خصوصی در رونق اقتصاد شهر، فراهم می‌کند.
 
اژدر اژدری معاون اقتصادی شهردار و رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های شهرداری، در این خصوص عنوان کرد: حضور نهادهای اقتصادی و ارائه بیش از 100 فرصت سرمایه گذاری این نمایشگاه را از کیفیت قابل توجهی بهره مند خواهد کرد و درصدد است تا خارج از محوریت اصلی نمایشگاه که معرفی شرکای شهرداری و نهادهای موثر در توسعه شهری است، نخبگان علمی و شخصیت‌های موفق در حوزه اقتصاد شهر را در کارگاه‌ها و سمینارهایی که همزمان با نمایشگاه برگزار خواهد شد، معرفی شوند و بر همین اساس فضایی برای تبادل و انتقال تجربیات و گفتمان آنها با علاقه‌مندان در نظر گرفته شده است. 
 
«گروه باران» نیز به دعوت معاونت اقتصادی شهرداری مشهد در میان سایر پروژه‌ها و برندهای معتبر شهر مشهد در این نمایشگاه حضور خواهد داشت و صمیمانه از کلیه علاقه‌مندان و دست اندرکاران حوزه اقتصاد شهری و سرمایه‌گذاری دعوت به حضور می‌نماید.
 
 
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به گروه مهندسی باران می باشد طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط توسعه فناوری اطلاعات اینتک