هیولاهای دوست داشتنی

هیولاهای دوست داشتنی
1397/12/23

هیولاهای دوست داشتنی
هیولاهای دوست داشتنی
هیولاهای دوست داشتنی
هیولاهای دوست داشتنی
هیولاهای دوست داشتنی

 «نیکولا و سیمون هاس» برادران دو قلو در سال 1984 و در آستین تگزاس متولد شده‌اند. آن دو حکاکی روی سنگ و ساخت و ساز را از پدرشان و قبل از مهاجرت به لس آنجلس تا سال 2010 آموختند. از همان زمان این دو برادر به گسترش استودیو طراحی‌شان و مدل سازی و آزمایش بروی مصالح، بررسی بافت سطوح و فرآیندها پرداختند. آنها به تدریج عملیات چند جانبه ای را برای فرآیند تولید محصولاتشان در نظر گرفتند و ثمره‌ی این تلاش ها دست یابی به جوایز و تقدیرنامه های بین المللی بسیاری در زمینه طراحی صحنه برای ویدئو ها و عکاسی، کارها و طراحی های مد و فشن منحصر بفرد و تولید دکوراسیون داخلی 100% اورجینال بود.

 

برادران هاس به واسطه تولید وسایل منزل خزدار، فلس‌دار و شاخدار معنای جدیدی به مفهوم مبلمان و دکوراسیون راحتی بخشیده‌اند که از آن به‌عنوان «موجودات راحتی» یاد می‌کنند! کالکشن جدید «اشیاء برادران هاس»، هیولاهایی را در غالب مجسمه‌ها و اکسسوری‌های دکوری، میز و صندلی و وسایل روشنایی، به نمایش می‌گذارد. آنها بخاطر سبک بیومورفیسم در کارهایشان شناخته می‌شوند که جایی است میان هنر و طراحی.
 
در میان آثار به‌نمایش گذاشته شده برادران هاس، هیولایی با شاخ و لبهایی زرق و برق دار و طلایی از جنس چینی دیده می‌شود در حالی که دوست خجالتی‌اش با زانوهایی برآمده زیر سایه‌ای صورتی رنگ پنهان شده. همچنین منزل شما با نور ملایم آباژور قارچی شکل روشن می‌شود و میهمانان می‌توانند روی رومیزی گلدوزی شده با طرح کاکتوس و نخل همراه با دستمال‌ سفره‌های ستاره دار غذا میل کنند.
 
این اولین بار است که این مقدار تنوع و کاربرد در محصولات این دو برادر دیده می‌شود. نیکولا می‌گوید: زیبایی این کالکشن در این است که بیینده‌اش را به خودش جذب می‌کند تا با آن ارتباط برقرار کند. همچنین چیدمان و دکور با این محصولات، می‌تواند شما را به دنیای دیگری ببرد. 
 
آنها کار بروی این پروژه را با تصور دنیایی برگرفته از دشتی ماورایی و موجوداتی که در این سرزمین وجود دارند و زندگی می‌کنند شروع کردند. آغاز طراحی این هیولاها در کالکشن‌هایشان زمانی آغاز شد که نیکولا از ایسلند با پوست گوسفند برگشت و آنها از آن اولین محصول هیولایی را ساختند!  به‌گفته این دو برادر اکثر آثارشان برگرفته از شخصیت دوستانشان و یا افراد مشهور می‌باشد.
 

 

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به گروه مهندسی باران می باشد طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط توسعه فناوری اطلاعات اینتک