میهمانی نور و سنگ

میهمانی نور و سنگ
1397/09/06

میهمانی نور و سنگ
میهمانی نور و سنگ
میهمانی نور و سنگ

لوستر، آباژور و چراغ، زینت بخش هر خانه‌ای هستند. این وسایل را در خانه باید همچون جواهر تصور کرد. این منابع نوری نظر بیننده را به خود جلب می‌کنند. به همین سبب، باید در انتخاب شکل، طرح، رنگ و اندازه آنها توجه بسیاری به خرج دهید و انتخاب مناسبی داشته باشید.

برند‌های مختلف و معتبر کار شما را در این خصوص راحت کره‌اند. طراحی و اجرای نورپردازی لوسترها و چراغ‌های متنوع که کاربری‌های مشخص شده‌ای دارند. در این میان زیبایی و شکوه این اشیای تزئینی نیز همیشه مد نظر قرار می‌گیرد. برندهای جهانی که حضورشان در خانه شما تضمین بهترین انتخاب است. برند «پورسلان» از همین برندهاست. Porcellane برندی ایتالیایی است که ریشه در شور و شوق اصالت فلورانسی دارد.
 
Marco Sernesi کارخانه داری اهل فلورانس بود که چینی جات تولیدی کارخانه‌اش، تحت نام پورسلان توانسته بود بازارهای اروپا را تحت تأثیر قرار دهد. محصولاتی با بهترین کیفیت و استفاده از بهترین و خاص‌ترین مواد که تا آن روزها در دسترس بود. تولید محصولاتی که از تجربه حرفه‌ای بالا و صنعتگرانی هنرمند اهل توسکانی بهره برد تا حسن شهرت تولید ایتالیایی را بعد از جنگ جهانی زنده کند. پورسان با هدایت سرنسی حوزه کار خود را به محصولات مرتبط با نور و دکوراسیون خانه منحصر کرد. استفاده از سنت باستانی گرمایش ۱۳۳۰ درجه برای ذوب و رسیدن به عمق خلوص و سفیدی توانست بهترین جنس از چینی‌های سبک را تولید کند. اینگونه بود که پرسلان توانست در تلفیق با فلز و پارچه، نهایت زیبایی بصری را در لوسترهایش به نمایش بگذارد. استفاده از تم‌های متنوع از کلاسیک تا مدرن، پورسلان را به نامی معتبر در زمینه لوستر و آباژور و محصولات روشنایی تبدیل کرد. طراحی های بدیع و بی نظیر در کنار کیفیت و ارزش کار صنعتگران فلورانسی، نور و زیبایی را به هر خانه‌ای وارد کرد و به طراحی نوین و تلفیقی ارزش بخشید. 
 
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به گروه مهندسی باران می باشد طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط توسعه فناوری اطلاعات اینتک