یک رنگی در میان رنگ ها

یک رنگی در میان رنگ ها
1398/03/07

همرنگی رنگ ها
همرنگی رنگ ها
همرنگی رنگ ها
همرنگی رنگ ها
همرنگی رنگ ها
همرنگی رنگ ها
همرنگی رنگ ها
بعضا به اشتباه اصطلاح «مونوکروم - Monochrome» در فشن و استایل به پوشیدن لباس‌های سیاه و سفید و یا خاکستری اطلاق می‌شود. اما حقیقت این است که مونوکروم در این صنعت به معنای پوشیدن لباس یک رنگ می‌باشد. «مونو» به معنای یک و «کروم» به‌معنای رنگ است. در نتیجه در این سبک شما مجازید از یک رنگ در طیف‌های گوناگون استفاده کنید. 
 
این استایل در میان افراد مشهور بسیاری دیده می‌شود. برای مثال در میان خانواده سلطنتی انگلستان این سبک از قدیم رواج داشته است. چرا که در عین سادگی و زیبایی، می‌توان لباس‌هایی فاخر و شیک را در تمام دوران پوشید! کیت میدلتون و مگان مارکل بعد از پیوستن به خاندان سلطنتی بیشتر از لباس‌ها و اکسسوارهای یک‌رنگ استفاده می‌کنند. ریحانا و کندال جنر نیز هر دو از چهره‌های معروفی هستند که مونوکروم در میان انواع استایل‌هایشان بسیار به چشم می‌خورد.
 
ممکن است فکر کنید که اگر از سر تا پا یک‌رنگ لباس بپوشید خسته کننده به‌نظر برسد، اما در واقع این متد از ساده‌ترین روش‌ها برای ساختن استایلی به‌روز و زیباست، چه در لباسی قرمز و جذاب و یا زرد روشن. سبک مونوکروم می‌تواند به شما کمک کند تا برای انتخاب و ست کردن لباس‌هایتان دردسر نداشته باشید. در این استراتژی هیچ چیز آسان‌تر از انتخاب لباس‌های یک رنگ نیست! و لازم نیست نگران باشید اگر لباس‌هایی که انتخاب کرده‌اید از لحاظ جنس با هم هماهنگ نباشند.
 
فقط چند نکته را در نظر داشته باشید: لازم نیست در این متد حتما لباس‌های شما دقیقا یک رنگ باشند بلکه فقط کافی ‌است در یک طیف باشند! از یک رنگ در طیف‌های کمرنگ و پر رنگش می‌توان استفاده کرد. حال اگر می‌خواهید کمی شیطنت به خرج دهید خوب است از رنگی متضاد یا کنتراست‌دار در اکسسوار و یا کفش استفاده کنید.
 
سعی کنید در این سبک از رنگ مورد علاقه‌تان و یا رنگی که می‌دانید به شما می‌آید استفاده کنید چرا که قرار است سر تا پا یک‌رنگ بپوشید پس بهتر است نسبت به آن حس خوبی داشته باشید.
 
برای داشتن استایل مونوکروم می‌توانید از پارچه‌های طرح‌دار هم استفاده کنید اما به یاد داشته باشید که با دیگر قسمت‌های لباس همرنگ باشد. همچنین ادغام بافت‌های مختلف یک رنگ نیز می‌تواند به جذابیت آن استایل اضافه نماید. برای مثال جین سفید رنگ با کت سفید و تی شرت سفید را در نظر بگیرید که از الیاف و پارچه‌هایی با جنس‌های مختلف دوخته شده‌اند اما در این سبک می‌توان آنها را باهم پوشید.
 
این سبک علاوه‌ بر این که بسیار چشم نواز است، توجه شما را به انواع و اقسام بافت‌های مختلف جلب خواهد کرد و شناخت شما را بالا می‌برد. همچنین این سبک همیشه ترندی و روی مد است چرا که می‌توانید انواع و اقسام مدل‌های لباس را وارد این سبک کنید.
 
 
 
 
 
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به گروه مهندسی باران می باشد طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط توسعه فناوری اطلاعات اینتک