کهکشان کارتیه

کهکشان کارتیه
1397/11/30

کهکشان کارتیه
کهکشان کارتیه
کهکشان کارتیه
کهکشان کارتیه

کالکشن محدود و جدید جواهرات برند «کارتیه Cartier» با عنوان «کهکشان کارتیه» سفری جسورانه است به حریم‌هایی ناشناخته! این مجموعه از کیهان و نظام گیتی الهام گرفته شده و با متریال‌های جدید و پژوهش‌های نوین، قوانین و مقررات ساخت جواهرات را زیرپا گذاشته و نقطه‌ی اتصال واقعیت و تخیل را در میان ستارگان کشف می‌کند. این مجموعه با استناد به تئوری‌های علمی و فرضیه‌های ستاره شناسی، اکسسوری‌هایی بسیار خیره‌کننده و منحصربفرد ارائه کرده است.

در زیر به بررسی چند نمونه از محصولات این مجموعه و مقایسه آن با منظومه شمسی و متعلقاتش می‌پردازیم. در مطالعه این مطالب بهتر است آلبوم عکس را نیز ورق بزنید تا درک بهتری از این طراحی‌های خارق العاده بدست بیاورید.

 

 

هم‌ترازی سیاره‌ها

با استناد به فرضیه ای در علم ستاره شناسی، محورهای سیاره‌ها در خطی متقارن با خورشید قرار خواهند گرفت. ماه، عطارد، زهره، مشتری و زحل. هر طرح معرف یک جهان در درون خود با رنگ‌هایی متغیر می‌باشد. درخشش چشمک‌وار برنز، سبز و رنگین کمانی خیره کننده.

مرواریدهای سیاه در داخل دستبند طلای سفید قفس مانند همچون صف سیاره‌ها در یک مدار می‌باشند و  هرکدام مانند سیاره‌های دیگر آسمان در گردش هستند.

 

شهاب سنگ‌های فرکتال

دنیای خود را با شهاب سنگ‌ها و سیارک‌ها و از ستاره‌هایی که از کریستال شدن سنگها در طی میلیون‌ها سال بوجود آمده‌اند، شکل می‌دهیم و این محصول به کهکشانی در آنسوی جهان هستی وارد می‌شود که در آن ستاره‌های دنباله‌دار تا ابد پرواز می‌کنند.

طلای صورتی، الماس، سنگ ماه و کوارتز شیری شبکه‌ای از مخروط‌های مربع شکل ایجاد می‎کنند تا نور را تا ابد بر یکدیگر بازتاب دهند.

 

نورهای زمینی

مانند نظاره کردن زمین از فضا در شب، میلیون‌ها شاخه از چراغ های قرمز، زرد و آبی، شهری پویا را تشکیل می‌دهند. خوشه‌ای چشمک زنان از سنگ‌های یاقوت کبود، اوپال‌های آتشین و الماس، که آزادانه برای پیروی از هر گونه جنبش، روی سطح کره می‌تابند.

 

جنبش ستاره‌ها

در صفحه بزرگ نظام گیتی، «کهکشان راه شیری، منظومه‌ی شمسی و سیاهچاله‌هایش» در یک کشش گرانشی شناور است. با استفاده از تکنیکی که توسط کاشناسان ارشد طراحی جواهر مجموعه کارتیه ابداع شده است، الماس‌ها در مقیاس کوچکی دارای لرزش اندکی هستند.

درخشش ستاره وار آن زیر گنبد سنگ کریستالی و زمینه‌ای از سنگ متاکوارتزی قرار دارد و برای اولین بار در طراحی جواهر کارتیه از این تکنیک استفاده شده است.

 

 

 

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به گروه مهندسی باران می باشد طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط توسعه فناوری اطلاعات اینتک