لوکس ترین ایرپاد دنیا

لوکس ترین ایرپاد دنیا
1398/07/11

لوکس ترین ایرپاد دنیا
لوکس ترین ایرپاد دنیا
لوکس ترین ایرپاد دنیا
اپل اکسسوری‌های لوکس بسیاری دارد و چون عده‌ی بسیاری محصولات این کمپانی را کالای لوکس در نظر می‌گیرند، همواره به دنبال اکسسوری‌های لوکس آن نیز بوده‌اند. قاب‌های گران قیمت با دیزاین‌های منحصر بفرد و خاص که توسط طراحان مشهوری ساخته می‌شوند از جمله اکسسوری های محبوب اپل محسوب می‌شود. در نظر داشته باشید که محصولات کمپانی اپل به خودی خود در مقایسه با دیگر کمپانی‌ها اصولا دارای قیمت بالاتری هستند.
 
ایرپاد از جمله اکسسوری‌های جدید اپل محسوب می‌شود. این اکسسوری توسط طراحی با نام «ایان دلوکا Ian Delucca» با الماس‌های بی‌نقص، زیبای و گران‌قیمت دیزاین شده است که قیمت آن را به چیزی حدود 20هزار دلار و یا بیشتر رسانده است.
 
مرز بسیار باریکی بین لوکس و زیاده‌خواهی وجود دارد و حدس زدن این که این ایرپادها در کدام دسته قرار می‌گیرند اندکی مشکل بنظر می‌رسد! این ایرپادها بی شک همانند شعاری که برای آن در نظر گرفته شده، متعلق به مادی‌گرایان و یا متریالیست‌ها می‌باشد. طراح این ایرپاد می‌گوید: ما راهنماهای جدید ایجاد ارتباط با مادی‌گرایی هستیم! و شما می‌توانید در این مادی‌گرایی با پرداخت 20هزار دلار بابت این ایرپادها زندگی کنید!
 
این ایرپادها از طلای سفید و هزار عدد الماس بسیار شفاف ساخته شده‌اند. در تعیین کیفیت الماس اصطلاح VVS وجود دارد که مخفف عبارت Very Very Slightly می‌باشد. این عبارت به معنای بالاترین حد خلوص و کیفیت نگین است. به‌طور کلی تمام الماس‌ها دارای حداقل میزان اندکی ناخالصی هستند اما نگین‌های بکار رفته در این اکسسوری از میان خالص‌ترین‌ها انتخاب شده اند.
 
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به گروه مهندسی باران می باشد طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط توسعه فناوری اطلاعات اینتک