باشگاه خانگی

باشگاه خانگی
1397/08/15

 باشگاه خانگی
 باشگاه خانگی
باشگاه خانگی

طراحی اتاق ورزش در هتل برج‌های باران

مثل حالا سرمای پاییز باشد یا روزهای داغ تابستان برای کسی که به سلامت و تناسب اندامش اهمیت می‌دهد، تفاوتی ندارد. دست کم ۳۰ دقیقه ورزش روزانه، توصیه اکثر کارشناسان است برای داشتن تنی سالم و روحی آرام و برای اینکار چه جایی بهتر از باشگاهی ورزشی که امکانات کامل و مربی کارآزموده دارد. اما گاهی که به دلیل مشغله کاری وقتی برای باشگاه رفتن ندارید پاسخی ساده وجود دارد:

 

باشگاه اختصاصی خودتان را داشته باشید

آن‌ها که بارانی هستند و با مفاهیم و خدمات ارائه شده در هتل‌برج‌های مسکونی باران آشنایی دارند، می‌دانند که در این برج‌ها فضاهای مجهز ورزشی با امکانات کامل طراحی شده که با حضور مربی ورزشی کارآزموده، خدمات ورزشی با بهترین استاندارد‌ها به ساکنان ارائه می‌شود. امکانی کم نظیر برای آنکه شما مجبور نباشید برای انجام تمرینات ورزشی، از محدوده سکونت خود خارج شوید.

این البته باشگاهی متعلق به شماست، اما باشگاه اختصاصی شما بسیار نزدیک‌تر از این به محل زندگی شماست. می‌توانید لباس‌های ورزشیتان را بپوشید، اما لازم نیست از خانه‌تان خارج شوید.

 

نیازی به نام ورزش

بهترین مکان برای انجام تمرینات ورزشی و نرمش‌های روتین روزانه بی‌تردید باشگاه‌ها هستند. اما اگر به هر دلیلی نمی‌توانید حضور منظم و مستمری در باشگاه داشته باشید، بهتر است آنرا فراموش کرده و به گزینه‌های جایگزین فکر کنید. چرا که تمرین نامنظم جز از دست دادن وقت، پول و افزایش احتمال آسیب دیدگی، دستاورد دیگری برایتان نخواهد داشت. نگران جایگزین نباشید شما می‌توانید در خانه خودتان ورزش کنید؛ باشگاهی که به راحتی می توانید وقتتان را با آن تنظیم کنید.

معمولا ورزش در منزل، میان افرادی که به دلیل مشغله زیاد فرصت حضور در باشگاه‌های ورزشی را ندارند و از طرف دیگر به سلامت عمومی خود اهمیت می دهند طرفداران زیادی دارد. برای این باشگاه شخصی به جز صرفه جویی در وقت، هزینه و داشتن تمریناتی مستمر مزایای دیگری نیز می‌توان متصور بود. شما می‌توانید مربی خودتان باشید و تمرینات را متناسب با شرایط جسمانی خودتان، بدون اینکه نگران قضاوت هم باشگاهی‌تان باشید، انجام بدهید. همچنین می‌توانید برای ورزش با وزنه از وزن بدن خودتان بهره ببرید.

نکته‌ای که به ویژه برای مبتدی‌ها بسیار کارآمد‌تر است. پس اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید، به فکر تاسیس باشگاه خانگی‌تان باشید.

 

باشگاه باران

در طراحی واحد‌ها در هتل برج های مسکونی باران ۲ و ۳ فضایی خاص برای انجام تمرینات ورزشی داخل آپارتمان‎ها در نظر گرفته شده که نام«اتاق ورزش»را بر آن گذاشته‌اند. باشگاهی اختصاصی در فضای داخلی خانه که می‌تواند پاسخگوی نیازهای ورزشی روزانه ساکنان باشد. طراحی این فضا به گونه‌ای است که می‌توانید در آن تجهیزات ورزشی مانند تردمیل، دوچرخه ثابت و نظایر این را قرار داده و درعین حال نگران کمبود جا برای انجام تمرینات کششی خود نباشید. باران با طراحی این فضا تلاش کرده تا هر چه بهتر پاسخگوی نیاز ساکنان خود در حوزه سلامت باشد. با وجود اتاق ورزش در واحدهای این برج‌ها، ساکنان علاوه بر داشتن باشگاهی مجهز در فضای عمومی برج، صاحب باشگاهی کوچک واختصاصی در واحد خودشان خواهند بود. فضایی که در آن می‌توان از ورزش در کنار اعضای خانواده لذت برد و همچنان در خانه بود. خانه‌ای که زندگی به سبک باران آن را به شما هدیه کرده است.

 
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به گروه مهندسی باران می باشد طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط توسعه فناوری اطلاعات اینتک