فستیوال نور

فستیوال نور
1398/03/04

فستیوال نور
فستیوال نور
فستیوال نور
فستیوال نور
فستیوال نور
فستیوال نور
فستیوال نور
فستیوال نور
فستیوال نور
فستیوال نور
فستیوال نور

فستیوال ویوید سیدنی ۲۰۱۹ (Vivid Sydney) که بزرگترین در استرالیا و یکی از بزرگترین‌ها در جهان به شمار می‌رود، امسال برای یازدهمین سوال متوالی برگزار شد. این فستیوال که سرشار از نورپردازی‌های بسیار زیبا و اجرا و پخش موسیقی از کشورهای مختلف جهان است از روز جمعه ۲۴ می آغاز شده است. این فستیوال تا تاریخ ۱۵ ژوئن به مدت سه هفته ادامه خواهد داشت و در طول این مدت همه روزه از ساعت ۶ عصر نورپردازی‌ها آغاز می‌شوند.

 

برنامه‌های مفصلی از جمله نورپردازی و نور افشانی‌های گسترده برای مراسم امسال که یازدهمین فستیوال ویوید خواهد بود تدارک دیده شده است. از مهمترین و جالب‌ترین مراسم‌هایی که برای ویوید سیدنی ۲۰۱۹ تدارک دیده شده، «پیاده‌روی نور» یا ایجاد یک فضای نورانی به طول دو کیلومتر از اپرا هاوس سدینی تا باغ سلطنتی بوتانیک خواهد بود. علاوه بر آن تماشاچیان صحنه‌های بسیار زیبایی را در «بارانگارو» و «دارلینگ هاربور» خواهند دید که این صحنه ها نفس‌ها را در سینه حبس می‌کند. باغ وحش تارونگا، چتزوود و کینگ‌کراس دیگر مکان‌هایی خواهند بود که در فستیوال امسال در آنها مراسم‌هایی اجرا می‌شود. نمایشگاه مجسمه‌های درخشان به شکل حیوانات مختلف در باغ وحش سیدنی برگزار شده است.

 

استورات آیرز، وزیر گردشگری استرالیا در مورد فستیوال ویوید امسال می‌گوید: ویوید سیدنی حقیقتا یک اتفاق ویژه برای نیوسات ولز است و سود سرشاری را برای اقتصاد نیوسات ولز به ارمغان می‌آورد. به گفته وی، در ویوید ۲۰۱۸، در مجموع دو میلیون و ۲۵۰ هزار گردشگر برای حضور در این فستیوال به نیوسات ولز آمدند و ۱۷۳ میلیون دلار نیز هزینه کردند. از همین رو تاثیر اقتصادی فستیوال سال گذشته قابل چشم پوشیدن نیست. همچنین به گفته مسئولان صد در صد انرژی برپایی جشنواره از منابع تجدید پذیر و سبز تامین می شود.

 
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به گروه مهندسی باران می باشد طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط توسعه فناوری اطلاعات اینتک