چشم انداز و برنامه های آتی

چشم انداز و برنامه های آتی
1397/02/29

چشم انداز
 چشم انداز گروه مهندسی باران تبدیل شدن به اولین انتخاب تمام کسانی که در زندگی و کار، به دنبال ارتقاء کیفیت، آرامش و رفاه خود هستند.

هدف ما تبدیل کردن گروه باران به یکی از ارائه‌دهندگانِ تراز اولِ بهترین سبک زندگی در خانه، کار، تفریح و استراحت، سلامت، کسب و کار و صنعت است. ما به دنبال تولید ارزش با بالاترین استانداردها هستیم. باران در آینده‌ای نزدیک، مترادف با مفهوم «بالاترین کیفیت در شیوه زندگی» خواهد بود.
 
برنامه‌های آتی
گروه مهندسی باران مصمم است، سطح کیفیت عملکردها در صنعت ساختمان  و هتلداری را از طریق بالا بردن میزان انتظارات مشتریان، ارتقاء دهد. در آینده‌ای نزدیک، گسترش و الگوبرداری از راه باران، سبب می‌شود در کنار بهبود کیفیت زندگی روزمره شهروندان، ماندگاری بناها و ارزش افزوده سرمایه‌گذاری افزایش یابد و به رشد و رونق سرمایه‌های ملی و توسعه اقتصادی کمک شود.
گروه مهندسی باران، مطالعه، طراحی، ساخت و بهره برداری از حداقل یک میلیون متر مربع زیر بنای مسکونی، هتلی،درمانی، توریستی، تجاری، آموزشی و ... را در افق سال 1400 هدف‌گذاری کرده است.
این روند رو به رشد با تکیه بر اصل اساسی رضایت مشتریان می‌تواند زمینه‌ساز حضور این گروه در عرصه‌های ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی باشد.
 
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به گروه مهندسی باران می باشد طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط توسعه فناوری اطلاعات اینتک